Home Page
Saturday, 18 August 2018

Latest ImagesView more

List of Competitors

Name Weight Category Class Nationality
Alan Gibson Lightweight Performance  ENG
Andreas Burghardt Middleweight Production  AUT
Andrew Etherington Heavyweight Performance  ENG
Annabelle Gillborn Flyweight Production  ENG
Antonio Alvarez-Castro Middleweight Performance  ESP
Arthur Bosley Heavyweight Performance  ENG
bernard krzyzaniak Lightweight Performance  FRA
Berry bruno Middleweight Production  FRA
bert vanStalborch Heavyweight Performance  NLD
Bruce Hales Heavyweight Performance  NZL
Caroline Hart Flyweight Production  ENG
CAUMARTIN Bruno Heavyweight Performance  FRA
Chris Adam Middleweight Production  DEU
Chris Mumford Heavyweight Production  ENG
Chris Rigby Heavyweight Production  ENG
Chris Selway Heavyweight Production  ENG
Darren Hall Heavyweight Performance  ENG
David Everett Heavyweight Production  ENG
DAVID HARE Lightweight Performance  SCO
David Miller Lightweight Production  ENG
David Purchase Heavyweight Production  ENG
Donny Macfarlane Middleweight Performance  SCO
DUBOIS BERNARD Lightweight Performance  FRA
duval bernard Middleweight Production  FRA
Edward Delahaye Superheavyweight Performance  WAL
Erik Wulff Heavyweight Performance  DNK
Etienne Kodeck Heavyweight Performance  BEL
Fenain Alban Middleweight Production  FRA
Fernando Jordán Heavyweight Production  ESP
FERNANDO VILLAVERDE GAVIÑA Heavyweight Production  ESP
franck Alicot Superheavyweight Performance  FRA
Frank Wijk Superheavyweight Performance  NLD
Gareth James Superheavyweight Performance  WAL
Gary Evans Middleweight Production  ENG
George Brien Heavyweight Production  NI
GILBERT SWENNEN Middleweight Production  BEL
Graham Bobin Heavyweight Performance  ENG
Graham Dalzell Heavyweight Production  ENG
Guillermo SAGASTI Middleweight Production  FRA
Herve PERROT Middleweight Production  FRA
Jan Marques Superheavyweight Performance  BEL
Jan Meijer Lightweight Performance  NLD
Jason Murrell Heavyweight Performance  ESP
JAVIER ESTARELLAS COLL Heavyweight Performance  ESP
Jean-François Faisant Middleweight Production  FRA
Jenny Hales Middleweight Performance  NZL
John Britton Middleweight Production  ENG
John Corkhill Heavyweight Production  ENG
John Gillborn Heavyweight Production  ENG
John Watts Middleweight Performance  ENG
Jon Middleton Heavyweight Performance  WAL
Jon Rimmer Superheavyweight Performance  ENG
José Moleiro Lightweight Performance  PRT
juan antonio bejarano arbos Heavyweight Performance  ESP
Julián Tugores Superheavyweight Production  ESP
Justin Heap Middleweight Performance  ENG
Karin Buhl Middleweight Production  DEU
Kay Adam Heavyweight Production  DEU
Kees Jonker Heavyweight Production  NLD
Kevin Meyers Heavyweight Production  ENG
Kim Chamberlain Heavyweight Production  ENG
Lachlan Wright Flyweight Production  ENG
Lauren Mcgavin Middleweight Performance  ENG
Lieven Marques Middleweight Performance  BEL
Lorraine Etherington Lightweight Performance  ENG
Maaike Sjoerdsma Lightweight Production  NLD
Manuel Cavaller Middleweight Performance  ESP
maria pons freixas Lightweight Production  ESP
Martin Letters Middleweight Production  NI
Matthew Edwards Heavyweight Production  ENG
Matthew Higginbotham Lightweight Production  ENG
Mick Caulkin Heavyweight Production  ENG
Miguel Angel Hernaiz Polo E-8 Middleweight Production  ESP
Nick Trollope Superheavyweight Production  WAL
Nicolas Boel Middleweight Performance  BEL
Olaf Buhl Middleweight Performance  DEU
pablo ibarrondo Superheavyweight Production  ESP
pascal leoty Middleweight Production  FRA
Pat Letters Heavyweight Performance  IRL
Paul Beckett Superheavyweight Performance  NZL
Paul Farrow Superheavyweight Performance  ENG
Paul Vernon Heavyweight Performance  ENG
Pete Newlands Lightweight Performance  ENG
Peter Bresnan Middleweight Performance  ESP
Peter Buddelmeijer Heavyweight Production  NLD
Peter Verbeek Heavyweight Production  NLD
Ramon Kolk Heavyweight Production  NLD
Ray Dowdney Middleweight Production  ENG
Ray Lemin Heavyweight Performance  ENG
REGIS THOUEMENT Middleweight Performance  FRA
remi vandebroek Heavyweight Production  BEL
Richard Bayley Heavyweight Production  ENG
Richard Dowdney Middleweight Production  ENG
Richard Hollingsworth Superheavyweight Production  WAL
Rob Burns Middleweight Production  WAL
Rob Buttress Superheavyweight Production  ENG
Ron Frewin Middleweight Performance  ENG
Ronald de Bruin Heavyweight Production  NLD
Sam Caulkin Lightweight Production  ENG
Santi Oliver Heavyweight Performance  ESP
Simon Higginbotham Superheavyweight Production  ENG
Simon Jeffery Middleweight Production  ENG
Stéphane Howe Middleweight Production  FRA
Steve Bundred Middleweight Production  AUS
Steve Varden Middleweight Production  ENG
TERESA GOMEZ PEREZ Lightweight Production  ESP
THOMAS Arnaud Heavyweight Performance  FRA
Thomas Hollingsworth Flyweight Production  WAL
Tim Seed Lightweight Production  ENG
Tom Rimmer Lightweight Production  ENG
victor bejarano pons Flyweight Production  ESP