Home Page
Saturday, 24 August 2019

Latest ImagesView more

List of Competitors

Name Weight Category Class Nationality
Santi Oliver Heavyweight Performance  ESP
Paul Farrow Superheavyweight Performance  ENG
Darren Hall Heavyweight Performance  ENG
Gareth James Superheavyweight Performance  WAL
Jason Murrell Heavyweight Performance  ESP
Pete Newlands Lightweight Performance  ENG
Donny Macfarlane Middleweight Performance  SCO
Bruce Hales Heavyweight Performance  NZL
Edward Delahaye Superheavyweight Performance  WAL
Jenny Hales Middleweight Performance  NZL
Paul Vernon Heavyweight Performance  ENG
Ray Lemin Heavyweight Performance  ENG
Lauren Mcgavin Middleweight Performance  ENG
John Watts Middleweight Performance  ENG
Frank Wijk Superheavyweight Performance  NLD
Etienne Kodeck Heavyweight Performance  BEL
José Moleiro Lightweight Performance  PRT
Pat Letters Heavyweight Performance  IRL
Justin Heap Middleweight Performance  ENG
bert vanStalborch Heavyweight Performance  NLD
REGIS THOUEMENT Middleweight Performance  FRA
Jon Rimmer Superheavyweight Performance  ENG
Jan Marques Superheavyweight Performance  BEL
Lieven Marques Middleweight Performance  BEL
juan antonio bejarano arbos Heavyweight Performance  ESP
Nicolas Boel Middleweight Performance  BEL
Jan Meijer Lightweight Performance  NLD
CAUMARTIN Bruno Heavyweight Performance  FRA
Alan Gibson Lightweight Performance  ENG
THOMAS Arnaud Heavyweight Performance  FRA
Andrew Etherington Heavyweight Performance  ENG
Paul Beckett Superheavyweight Performance  NZL
franck Alicot Superheavyweight Performance  FRA
Ron Frewin Middleweight Performance  ENG
Lorraine Etherington Lightweight Performance  ENG
JAVIER ESTARELLAS COLL Heavyweight Performance  ESP
Jon Middleton Heavyweight Performance  WAL
bernard krzyzaniak Lightweight Performance  FRA
Olaf Buhl Middleweight Performance  DEU
DUBOIS BERNARD Lightweight Performance  FRA
DAVID HARE Lightweight Performance  SCO
Manuel Cavaller Middleweight Performance  ESP
Arthur Bosley Heavyweight Performance  ENG
Antonio Alvarez-Castro Middleweight Performance  ESP
Peter Bresnan Middleweight Performance  ESP
Graham Bobin Heavyweight Performance  ENG
Erik Wulff Heavyweight Performance  DNK
Thomas Hollingsworth Flyweight Production  WAL
Richard Hollingsworth Superheavyweight Production  WAL
Andreas Burghardt Middleweight Production  AUT
Peter Verbeek Heavyweight Production  NLD
Chris Selway Heavyweight Production  ENG
Graham Dalzell Heavyweight Production  ENG
George Brien Heavyweight Production  NI
Nick Trollope Superheavyweight Production  WAL
Kay Adam Heavyweight Production  DEU
Chris Adam Middleweight Production  DEU
Guillermo SAGASTI Middleweight Production  FRA
Matthew Edwards Heavyweight Production  ENG
Chris Rigby Heavyweight Production  ENG
Fenain Alban Middleweight Production  FRA
Mick Caulkin Heavyweight Production  ENG
Herve PERROT Middleweight Production  FRA
Berry bruno Middleweight Production  FRA
Peter Buddelmeijer Heavyweight Production  NLD
Tom Rimmer Lightweight Production  ENG
TERESA GOMEZ PEREZ Lightweight Production  ESP
FERNANDO VILLAVERDE GAVIÑA Heavyweight Production  ESP
maria pons freixas Lightweight Production  ESP
victor bejarano pons Flyweight Production  ESP
pablo ibarrondo Superheavyweight Production  ESP
remi vandebroek Heavyweight Production  BEL
Ronald de Bruin Heavyweight Production  NLD
Maaike Sjoerdsma Lightweight Production  NLD
Ramon Kolk Heavyweight Production  NLD
Simon Jeffery Middleweight Production  ENG
Martin Letters Middleweight Production  NI
Simon Higginbotham Superheavyweight Production  ENG
Matthew Higginbotham Lightweight Production  ENG
David Miller Lightweight Production  ENG
duval bernard Middleweight Production  FRA
Rob Buttress Superheavyweight Production  ENG
David Everett Heavyweight Production  ENG
Lachlan Wright Flyweight Production  ENG
Gary Evans Middleweight Production  ENG
Sam Caulkin Lightweight Production  ENG
Kim Chamberlain Heavyweight Production  ENG
David Purchase Heavyweight Production  ENG
John Britton Middleweight Production  ENG
pascal leoty Middleweight Production  FRA
John Gillborn Heavyweight Production  ENG
Annabelle Gillborn Flyweight Production  ENG
Ray Dowdney Middleweight Production  ENG
Steve Varden Middleweight Production  ENG
Stéphane Howe Middleweight Production  FRA
Fernando Jordán Heavyweight Production  ESP
Kevin Meyers Heavyweight Production  ENG
Richard Dowdney Middleweight Production  ENG
Rob Burns Middleweight Production  WAL
Chris Mumford Heavyweight Production  ENG
Richard Bayley Heavyweight Production  ENG
Miguel Angel Hernaiz Polo E-8 Middleweight Production  ESP
GILBERT SWENNEN Middleweight Production  BEL
Julián Tugores Superheavyweight Production  ESP
Tim Seed Lightweight Production  ENG
Jean-François Faisant Middleweight Production  FRA
Kees Jonker Heavyweight Production  NLD
Steve Bundred Middleweight Production  AUS
Caroline Hart Flyweight Production  ENG
John Corkhill Heavyweight Production  ENG
Karin Buhl Middleweight Production  DEU