Home Page
Saturday, 24 August 2019

Latest ImagesView more

List of Competitors

Name Weight Category Class Nationality
Steve Bundred Middleweight Production  AUS
Andreas Burghardt Middleweight Production  AUT
Etienne Kodeck Heavyweight Performance  BEL
Jan Marques Superheavyweight Performance  BEL
Lieven Marques Middleweight Performance  BEL
remi vandebroek Heavyweight Production  BEL
Nicolas Boel Middleweight Performance  BEL
GILBERT SWENNEN Middleweight Production  BEL
Kay Adam Heavyweight Production  DEU
Chris Adam Middleweight Production  DEU
Olaf Buhl Middleweight Performance  DEU
Karin Buhl Middleweight Production  DEU
Erik Wulff Heavyweight Performance  DNK
Paul Farrow Superheavyweight Performance  ENG
Darren Hall Heavyweight Performance  ENG
Pete Newlands Lightweight Performance  ENG
Chris Selway Heavyweight Production  ENG
Graham Dalzell Heavyweight Production  ENG
Paul Vernon Heavyweight Performance  ENG
Ray Lemin Heavyweight Performance  ENG
Matthew Edwards Heavyweight Production  ENG
Chris Rigby Heavyweight Production  ENG
Lauren Mcgavin Middleweight Performance  ENG
Mick Caulkin Heavyweight Production  ENG
John Watts Middleweight Performance  ENG
Justin Heap Middleweight Performance  ENG
Tom Rimmer Lightweight Production  ENG
Jon Rimmer Superheavyweight Performance  ENG
Alan Gibson Lightweight Performance  ENG
Simon Jeffery Middleweight Production  ENG
Simon Higginbotham Superheavyweight Production  ENG
Matthew Higginbotham Lightweight Production  ENG
Andrew Etherington Heavyweight Performance  ENG
David Miller Lightweight Production  ENG
Rob Buttress Superheavyweight Production  ENG
David Everett Heavyweight Production  ENG
Lachlan Wright Flyweight Production  ENG
Ron Frewin Middleweight Performance  ENG
Lorraine Etherington Lightweight Performance  ENG
Gary Evans Middleweight Production  ENG
Sam Caulkin Lightweight Production  ENG
Kim Chamberlain Heavyweight Production  ENG
David Purchase Heavyweight Production  ENG
John Britton Middleweight Production  ENG
John Gillborn Heavyweight Production  ENG
Annabelle Gillborn Flyweight Production  ENG
Ray Dowdney Middleweight Production  ENG
Steve Varden Middleweight Production  ENG
Kevin Meyers Heavyweight Production  ENG
Richard Dowdney Middleweight Production  ENG
Chris Mumford Heavyweight Production  ENG
Richard Bayley Heavyweight Production  ENG
Arthur Bosley Heavyweight Performance  ENG
Graham Bobin Heavyweight Performance  ENG
Tim Seed Lightweight Production  ENG
Caroline Hart Flyweight Production  ENG
John Corkhill Heavyweight Production  ENG
Santi Oliver Heavyweight Performance  ESP
Jason Murrell Heavyweight Performance  ESP
TERESA GOMEZ PEREZ Lightweight Production  ESP
FERNANDO VILLAVERDE GAVIÑA Heavyweight Production  ESP
maria pons freixas Lightweight Production  ESP
juan antonio bejarano arbos Heavyweight Performance  ESP
victor bejarano pons Flyweight Production  ESP
pablo ibarrondo Superheavyweight Production  ESP
JAVIER ESTARELLAS COLL Heavyweight Performance  ESP
Manuel Cavaller Middleweight Performance  ESP
Fernando Jordán Heavyweight Production  ESP
Miguel Angel Hernaiz Polo E-8 Middleweight Production  ESP
Antonio Alvarez-Castro Middleweight Performance  ESP
Peter Bresnan Middleweight Performance  ESP
Julián Tugores Superheavyweight Production  ESP
Guillermo SAGASTI Middleweight Production  FRA
Fenain Alban Middleweight Production  FRA
Herve PERROT Middleweight Production  FRA
Berry bruno Middleweight Production  FRA
REGIS THOUEMENT Middleweight Performance  FRA
CAUMARTIN Bruno Heavyweight Performance  FRA
THOMAS Arnaud Heavyweight Performance  FRA
duval bernard Middleweight Production  FRA
franck Alicot Superheavyweight Performance  FRA
bernard krzyzaniak Lightweight Performance  FRA
pascal leoty Middleweight Production  FRA
DUBOIS BERNARD Lightweight Performance  FRA
Stéphane Howe Middleweight Production  FRA
Jean-François Faisant Middleweight Production  FRA
Pat Letters Heavyweight Performance  IRL
George Brien Heavyweight Production  NI
Martin Letters Middleweight Production  NI
Peter Verbeek Heavyweight Production  NLD
Frank Wijk Superheavyweight Performance  NLD
Peter Buddelmeijer Heavyweight Production  NLD
bert vanStalborch Heavyweight Performance  NLD
Ronald de Bruin Heavyweight Production  NLD
Jan Meijer Lightweight Performance  NLD
Maaike Sjoerdsma Lightweight Production  NLD
Ramon Kolk Heavyweight Production  NLD
Kees Jonker Heavyweight Production  NLD
Bruce Hales Heavyweight Performance  NZL
Jenny Hales Middleweight Performance  NZL
Paul Beckett Superheavyweight Performance  NZL
José Moleiro Lightweight Performance  PRT
Donny Macfarlane Middleweight Performance  SCO
DAVID HARE Lightweight Performance  SCO
Thomas Hollingsworth Flyweight Production  WAL
Richard Hollingsworth Superheavyweight Production  WAL
Gareth James Superheavyweight Performance  WAL
Edward Delahaye Superheavyweight Performance  WAL
Nick Trollope Superheavyweight Production  WAL
Jon Middleton Heavyweight Performance  WAL
Rob Burns Middleweight Production  WAL