Home Page
Saturday, 24 August 2019

Latest ImagesView more

List of Competitors

Name Weight Category Class Nationality
Santi Oliver Heavyweight Performance  ESP
Darren Hall Heavyweight Performance  ENG
Jason Murrell Heavyweight Performance  ESP
Bruce Hales Heavyweight Performance  NZL
Paul Vernon Heavyweight Performance  ENG
Ray Lemin Heavyweight Performance  ENG
Etienne Kodeck Heavyweight Performance  BEL
Pat Letters Heavyweight Performance  IRL
bert vanStalborch Heavyweight Performance  NLD
juan antonio bejarano arbos Heavyweight Performance  ESP
CAUMARTIN Bruno Heavyweight Performance  FRA
THOMAS Arnaud Heavyweight Performance  FRA
Andrew Etherington Heavyweight Performance  ENG
JAVIER ESTARELLAS COLL Heavyweight Performance  ESP
Jon Middleton Heavyweight Performance  WAL
Arthur Bosley Heavyweight Performance  ENG
Graham Bobin Heavyweight Performance  ENG
Erik Wulff Heavyweight Performance  DNK
Pete Newlands Lightweight Performance  ENG
José Moleiro Lightweight Performance  PRT
Jan Meijer Lightweight Performance  NLD
Alan Gibson Lightweight Performance  ENG
Lorraine Etherington Lightweight Performance  ENG
bernard krzyzaniak Lightweight Performance  FRA
DUBOIS BERNARD Lightweight Performance  FRA
DAVID HARE Lightweight Performance  SCO
Donny Macfarlane Middleweight Performance  SCO
Jenny Hales Middleweight Performance  NZL
Lauren Mcgavin Middleweight Performance  ENG
John Watts Middleweight Performance  ENG
Justin Heap Middleweight Performance  ENG
REGIS THOUEMENT Middleweight Performance  FRA
Lieven Marques Middleweight Performance  BEL
Nicolas Boel Middleweight Performance  BEL
Ron Frewin Middleweight Performance  ENG
Olaf Buhl Middleweight Performance  DEU
Manuel Cavaller Middleweight Performance  ESP
Antonio Alvarez-Castro Middleweight Performance  ESP
Peter Bresnan Middleweight Performance  ESP
Paul Farrow Superheavyweight Performance  ENG
Gareth James Superheavyweight Performance  WAL
Edward Delahaye Superheavyweight Performance  WAL
Frank Wijk Superheavyweight Performance  NLD
Jon Rimmer Superheavyweight Performance  ENG
Jan Marques Superheavyweight Performance  BEL
Paul Beckett Superheavyweight Performance  NZL
franck Alicot Superheavyweight Performance  FRA
Thomas Hollingsworth Flyweight Production  WAL
victor bejarano pons Flyweight Production  ESP
Lachlan Wright Flyweight Production  ENG
Annabelle Gillborn Flyweight Production  ENG
Caroline Hart Flyweight Production  ENG
Peter Verbeek Heavyweight Production  NLD
Chris Selway Heavyweight Production  ENG
Graham Dalzell Heavyweight Production  ENG
George Brien Heavyweight Production  NI
Kay Adam Heavyweight Production  DEU
Matthew Edwards Heavyweight Production  ENG
Chris Rigby Heavyweight Production  ENG
Mick Caulkin Heavyweight Production  ENG
Peter Buddelmeijer Heavyweight Production  NLD
FERNANDO VILLAVERDE GAVIÑA Heavyweight Production  ESP
remi vandebroek Heavyweight Production  BEL
Ronald de Bruin Heavyweight Production  NLD
Ramon Kolk Heavyweight Production  NLD
David Everett Heavyweight Production  ENG
Kim Chamberlain Heavyweight Production  ENG
David Purchase Heavyweight Production  ENG
John Gillborn Heavyweight Production  ENG
Fernando Jordán Heavyweight Production  ESP
Kevin Meyers Heavyweight Production  ENG
Chris Mumford Heavyweight Production  ENG
Richard Bayley Heavyweight Production  ENG
Kees Jonker Heavyweight Production  NLD
John Corkhill Heavyweight Production  ENG
Tom Rimmer Lightweight Production  ENG
TERESA GOMEZ PEREZ Lightweight Production  ESP
maria pons freixas Lightweight Production  ESP
Maaike Sjoerdsma Lightweight Production  NLD
Matthew Higginbotham Lightweight Production  ENG
David Miller Lightweight Production  ENG
Sam Caulkin Lightweight Production  ENG
Tim Seed Lightweight Production  ENG
Andreas Burghardt Middleweight Production  AUT
Chris Adam Middleweight Production  DEU
Guillermo SAGASTI Middleweight Production  FRA
Fenain Alban Middleweight Production  FRA
Herve PERROT Middleweight Production  FRA
Berry bruno Middleweight Production  FRA
Simon Jeffery Middleweight Production  ENG
Martin Letters Middleweight Production  NI
duval bernard Middleweight Production  FRA
Gary Evans Middleweight Production  ENG
John Britton Middleweight Production  ENG
pascal leoty Middleweight Production  FRA
Ray Dowdney Middleweight Production  ENG
Steve Varden Middleweight Production  ENG
Stéphane Howe Middleweight Production  FRA
Richard Dowdney Middleweight Production  ENG
Rob Burns Middleweight Production  WAL
Miguel Angel Hernaiz Polo E-8 Middleweight Production  ESP
GILBERT SWENNEN Middleweight Production  BEL
Jean-François Faisant Middleweight Production  FRA
Steve Bundred Middleweight Production  AUS
Karin Buhl Middleweight Production  DEU
Richard Hollingsworth Superheavyweight Production  WAL
Nick Trollope Superheavyweight Production  WAL
pablo ibarrondo Superheavyweight Production  ESP
Simon Higginbotham Superheavyweight Production  ENG
Rob Buttress Superheavyweight Production  ENG
Julián Tugores Superheavyweight Production  ESP